Rozë

Sara tregon cili është ushqimi i preferuar i saj gjatë shtatzënisë

Autori: Gazeta inFokus 18:52 | 14 September 2020

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën tregon cili është ushqimi i saj i preferuar gjatë shtatzënisë.

Të tjera