Rozë

Rita Ora gati sa nuk zbulon gjoksin në videon ku shfaqet zhveshur

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 14 January 2020

Rita Ora ka provokuar sërish ndjekësit e saj.

Rita Ora ka arritur të tërheq vëmendjen e publikut sërish me postimin e saj të fundit ku është paraqitur gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare ka filmuar veten para pasqyrës, dhe shihet qartë se nuk ka të veshur asgjë në pjesën e lartë të trupit, ku për një moment gati sa nuk zbuloi gjoksin.

Ajo kishte qenë në vizitë tek dentisti, dhe këtë e konfirmoi përmes postimit ku thotë “Sa u largova nga dentisti dhe goja më është mpirë”.

Të tjera