Rozë

Rita Ora elegante dhe shkëlqyese

Autori: Gazeta inFokus 13:07 | 02 April 2021

Rita Ora këngëtarja me origjinë Shqiptare, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, përpos me fizikun e saj mjaft joshës por po ashtu me fustani e saj.

Këngëtarja Shqiptare dhe pse e angazhuar me The Voice Australia ka gjetur kohë të surprizojë fansat e saj me një seri pamjesh elegante dhe tepër provokuese.

Por duket se vëmendja ka shkuar tek fustani i saj në ngjyrë portokalli tepër shkëlqyes.

Të tjera