Rozë

Rina Balaj gjuan para në ujë

Autori: Gazeta inFokus 16:30 | 27 November 2020

Rina Balaj gjuan para në ujë

Repera Rina Balaj komentohet gjithmonë në çdo hap që bën, shkruan Gazeta Express.

E ftuar në emisionin “Express Rozë” në T7, Rina ka vizituar vendlindjen e saj Istogun dhe qytetin e Pejës, ku edhe e ka kryer shkollën e saj të mesme.

E, pikerisht në Istog, ajo gjuan para në ujë duke treguar një histori shumë interesante.

Se sa para gjuan dhe cila është historia, shikojeni materialin më poshtë.

Të tjera