Rozë

Rina Balaj dhe Enca Haxhia së shpejti me një duet

Autori: Gazeta inFokus 19:02 | 18 May 2020

Rina Balaj dhe Enca Haxhia po vijnë me një bashkëpunim.

Prej kohësh janë përfolur për një duet të mundshëm, dhe tani Rina Balaj e ka konfirmuar këtë gjë.

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Gjesi” në T7, ku edhe tha se së shpejti me Encën do të publikojnë bashkëpunimin.

Detaje tjera ajo nuk ka dhënë.

Kujtojmë që së fundi Rina në bashkëpunim me të dashurin Sin Boy ka publikuar albumin “MM”, i cili mban 20 këngë.

Të tjera