Rozë

Prezantuesi dhe reperi i njohur po bëhet baba për herë të nëntë

Autori: Gazeta inFokus 10:09 | 09 June 2022

Ylli i Hollywood-it Nick Cannon – është në pritje të fëmijës së tij të nëntë ndërsa pret lindjen e fëmijës së tij të tetë.

Ylli i DJ dhe OnlyFans, Abby De La Rosa është shtatzënë me fëmijën e fundit të Cannon, është konfirmuar.

Dyshja tashmë kanë dy djemtë binjakë Zillion Heir dhe Zion Mixolydian, të cilët do të mbushin një vjeç më 14 qershor.

Ndërkohë, Cannon, 41 vjeç, po pret gjithashtu fëmijën numër tetë me modelen shtatzënë Bre Tiesi.

Abby njoftoi lajmin e foshnjës të premten, por nuk bëri të ditur se kush ishte babai, vetëm duke ngacmuar se mund të ishte një grup tjetër binjakësh.

Data e lindjes së Abby është 25 tetori, sipas TMZ, i cili konfirmoi se ai ishte babai – duke shënuar fëmijën e tij të nëntë.

Të martën, Abby zbuloi në OnlyFans të saj se ishte në pritje të një vajze, por nuk e zbuloi babanë, sipas ‘People’./prive

Të tjera