Rozë

Pëlqimi i Kledit për Beatrix, këngëtarja ia pret shkurt: Nuk dua t’i jap shpresa

Autori: Gazeta inFokus 13:57 | 12 November 2021

BB VIP- Kledi dhe Beatrix mbrëmjën e djeshme kanë qenë pjesë e një orgnanizimi shumë të bukur dhe të veçantë nga ‘’Vëllai i Madh’’.

Siç edhe pamjet kanë treguar, Kledi e zgjodhi këngëtaren për të qenë pjesë e një takimi vetëm për vetëm me njëri-tjetrin.
E gjithë kjo ka ngjallur kureshtjen e banorëve, pas përfundimit të takimit për të pyetur dyshen se si kishte shkruar e gjithë situata.

Beatrix është shprehur se takimi shkoi shumë mirë, ashtu siç ajo e prite dhe totalisht brenda normave.
Nga ana tjetër Kledi ka treguar se ka një pëlqim për Beatrix dhe e ka shfrytëzuar këtë takim për ta njohur më shumë këngëtaren.

Nisur nga e gjithë kjo situatë Beatrix është ndjerë e detyruar të jap shpjegimin final në raport me Kledin.

E pyetur nga Einxhel ajo tregoi se për Kledin nuk ka një pëlqim dhe nuk dëshiron t’i jap shpresa duke i bllokuar kështu rrugën një raporti më shumë se sa shoqëror.

Të tjera