Rozë

Oriola Marashi, me gjoksin e saj na prezanton logon e re të “Google”

Autori: Gazeta inFokus 23:58 | 15 February 2020

Me bukurinë dhe me linjat seksi, Oriola Marashi rrëmben vëmendjen e të gjithëve.

Ajo në disa imazhe të postuara në Instagram, ka bërë me dije se është në një darkë.

Nga atje, ajo ka ekspozuar gjoksin, ku edhe na ka prezantuar me logon e “Google”.

Pervec “Google”, me gjoksin e madh, e ka bërë edhe fjalën “Boom” dhe “Zoom”.

Të tjera