Rozë

Në shtrat me dy bjonde/ Wanye Rooney nuk i le huqet e vjetra, filmohet duke tradhtuar gruan (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 26 July 2021

Wanye Rooney duket se ka mbetur po i njëjti edhe me kalimin e viteve dhe ndryshimit të profesioneve.

Edhe tani që është trajner, Rooney nuk ka harruar zakonet e vjetra për të cilat jo pak herë ka qenë në faqet e para të mediave.

Ish-kapiteni i “Tre Luanëve”, tashmë trajner i Derby County-t nuk i ndahet jetës së shthurur teksa së fundi, disa vajza i kanë bërë gjëmën.

Ai është filmuar duke u puthur me një bjonde në një klub nate. Si të mos mjaftonte kjo, ai është fotografuar në hotel me dy vajza.

Të tjera