Rozë

Modelja që shokoi botën në finalen e Champions, e heq peshqirin…!

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 03 December 2019

Kinsey ka publikuar një video interesante në Instagram.

Ajo shihet e mbështjellur me peshqir, derisa ecte dhe bënte lëvizje provokative para kamerës.

Por, kur e hoqi peshqirin, nuk ishte ajo, por, ishte komedianiindian Just Sul.

Videon qesharake e keni më poshtë.

Të tjera