Rozë

Messi ia vendos këtë kusht Barcelonës për të nënshkruar kontratën

Autori: Gazeta inFokus 23:52 | 15 May 2017
Lionel Messi ia ka vendosur një kusht jo të lehtë Barcelonës para se të nënshkruajë kontratën e re.

Argjentinasi ka kontratë me Barcelonën deri në qershor të vitit 2018, dhe ende nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët për vazhdimin e saj.

Ka kohë që negociatat për të kanë nisur, por është Lionel Messi që refuzon vazhdimisht.

Por sot, Diario Gol shkruan se Lionel Messi ka kërkuar që të sigurohet nga Barcelona se do t’i bëjë pesë transferime, para se të vendos nënshkrimin në letër për vazhdimin e kontratës.

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera