Rozë

Mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë, zbulon gjithë gjoksin në “Big Brother VIP”

Autori: Gazeta inFokus 23:37 | 15 October 2021

Banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka marrë vëmendje me dukjen.

Ajo sonte ka veshur një fustan me ngjyrë të bardhë me dekolte të hapur.

Beniada, mori vëmendje me gjoksin e cila siç duket paksa e ka tepruar me ekspozimin.

Ndryshe, sonte do merret vendimi për Beniadën se a do vazhdoj qëndrimin në shtëpi apo jo dhe për këtë ka vendosur publiku.

Të tjera