Rozë

Loredana takohet me Neymar

Autori: Gazeta inFokus 19:20 | 05 May 2022

Reperja kosovare me famë në Zvicër, Loredana, ka bërë të ditur se është takuar me futbollistin Neymar, i cili luan për klubin francez Paris Saint-Germain.

Ajo e ka publikuar një story në rrjetin social Instagram në të cilën shihet se Neymar dhe ajo bëjnë fotografi bashkë.

Ata shihen se janë një vend të mbyllur por nuk bëhet e ditur se ky, mbrapa tyre është një veturë ngjyrë e verdhë derisa ata i realizojnë fotografitë, transmeton KlanKosova.tv.

Të tjera