Rozë

Ledri Vula me familje takon Dua Lipën

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 24 July 2021

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ditën e djeshme ka ardhur në Shqipëri së bashku me familjen e saj, ku u takua me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarin e bashkësisë së Tiranës, Erion Velijaj.

Po ashtu, Dua është takuar edhe me familjen e reperit, Ledri Vula.

Ka qenë Ledri, ai që ka postuar një fotografi së bashku me Poem e Duan.

“Poem Blu takoi Dua Lipën”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Të tjera