Rozë

Kylie Jenner thekson format e përkryera në bikini

Autori: Gazeta inFokus 17:59 | 22 May 2020

Kylie Jenner duket tërheqëse në fotot e fundit.

Kylie Jenner ka reklamuar sërish asetet e trupore në një foto të publikuar në Instagram orë më parë, ku ajo shfaqet në bikini të bardha.

Këto foto u lansuan menjëherë pasi Drake i kërkoi falje miliarderes më të re në botë, për shkak se e quajti atë “një pjesë rezervë” në duetin me Future.

Ndryshe, javët e fundit është spekuluar shumë se Kylie është rikthyer sërish me Travisin, dhe këto zëra u bënë edhe më të besueshme ku bukuroshja pozon nga karantina me reperin.

View this post on Instagram

in love with a fantasy ☁️🤍🤍👼🏼🦋

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Të tjera