Rozë

Kjo 38-vjeçare po i çmend të gjithë, shkak…(FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:30 | 16 May 2019

Heather Hogrefe është një blogere dhe modele, e cila njihet për format bombastike.

Bukuroshja nga Orlando aktualisht jeton në New York dhe është e çmendur pas udhëtimeve.

Heather adhuron modën dhe fotot dhe këtë e tregon edhe në postimet e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja është mike e Cláudia Alende, modeles e biznesmenes braziliane.

Të tjera