Rozë

Këngëtarja shqiptare reklamon trupin seksi nga Maroku

Autori: Gazeta inFokus 23:40 | 15 February 2020

Derisa nuk e ndjek trendin e kolegëve për publikimin e shpeshtë të këngëve të reja, Baby G është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi dhe video që joshin interesimin e fansave të saj.

Gjatë fundjavës, ajo i ka postuar disa fotografi, ndërsa në bazë të lokacionit mësohet se ndodhet në Marrakesh të Marokut.

View this post on Instagram

🐊

A post shared by BabyG 🧘🏼 (@babygee) on

Ndërsa vëmendjen e ka marrë me pozat me bikinit, të cilat i ka shpërndarë gjatë të shtunës dhe që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime brenda dy orësh.

Jo ndodhet ulur para pasqyrës teksa i ka bëtë fotoprofilet e shpërndara, të cilat nuk i ka shoqëruar me ndonjë përshkrim.

Të tjera