Rozë

Kejvina Kthella josh ndjekësit përmes videos së publikuar

Autori: Gazeta inFokus 16:21 | 17 November 2021

Modelja Kejvina Kthella ka sjellë video në llogarinë e Instagramit.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese, ndërsa përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj

Kejvina kësaj radhe përmes disa video ka shfaqur pasuritë trupore në rroba mjaft me stil.

Fotografitë dhe videot morën pëlqime dhe komente menjëherë pas publikimit, duke e komplimentuar modelen për linjat trupore të cilat nuk ngurron t`i ekspozojë thuajse asnjëherë.

Të tjera