Rozë

Ka kohë që nuk e keni parë, kaq shumë ka ndryshuar Fatos Kryeziu – “Koka” i “Kafenesë…”

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 01 May 2022

Fatos Kryeziu është aktori i humorit që ka luajtur në serialin “Kafeneja Jonë” thuajse në të gjitha sezonet.

Siç dihet, aktori ka luajtur rolin e “Kokës”, një personazhi që ishte bërë viral për shkak të batutave që lëshonte në serial.

Ka kohë që aktorin nuk e shohim të angazhuar në fushën e artit, përfshirë muzikën dhe televizionin, shkruan “Kosovarja”.

Fatos Kryeziu, tashmë i ka prerë flokët dhe duket më ndryshe se dikur.

Të tjera