Rozë

Jennifer Lopez i lë me gojë hapur të gjithë në ‘Met Gala’ (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 02 May 2017

Pavarësisht moshës që ka, ajo ende vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më seksi në botë.

Bëhet fjalë për 47-vjecaren Jennifer Lopez.

Ylli i njohur së fundmi ka marrë pjesë në mbrëmjen e ‘Met Gala’.

Jennifer është shfaqur e mrekullueshme me një fustan të kaltër e të gjatë, përkrah Alex Rodriguez.

Evente të tilla madhështore si Met Gala, të gjithë i kanë sytë tek yjet e preferuar të tyre, por edhe vetë yjet tek veshjet dhe performancat e njëri-tjetri./ Express/

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera