Rozë

Ja cilën femër dëshiron të ketë në shtrat Olimpia Smajlaj

Autori: Gazeta inFokus 14:21 | 21 May 2020

Këngëtarja bukuroshe Olimpia Smajlaj, prej disa muajsh është bërë pjesë e familjes së madhe RTV ORA, ku tashmë e ndjekim cdo ditë si moderatore. Ndërsa mbrëmjen e së mërkurës, Olimpia u ul përballë koleges Ester Bylyku dhe vendosi që të tregojë më shumë nga vetja. Ndër të tjera, Olimpia iu përgjigj një pyetje shumë të sikletshme në emisionin ‘Glamour Zone’.

Ester Bylyku: Në qoftë se do të ishe lezbike, cilën femër do të doje të kishe në shtrat?

Olimpia Smajlaj: Megan Fox (buzëqesh).

Të tjera