Rozë

Gruaja e “molerit” bëhet bukuroshe me këtë ndryshim

Autori: Gazeta inFokus 18:26 | 21 June 2021

Shpetim Desku përveç punës që bën, është i përcjellur edhe rreth jetës private.

Në shumë momente ai kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe me veprimet e tij.

Përkrahë tij, është edhe Arta ajo e cila shpesh kalon në lajm duke u dalluar për stilin e veçantë që ka.

Këtë herë, ajo me rregullimin që ka bërë duket krejt ndryshe dhe mjaft bukur.

Shikojeni imazhin dhe vlerësojeni se si duket.

Të tjera