Lajme

Ferizaj: Nëna raporton në polici se iu kanë zhdukur dy djem

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 03 June 2023

Dy fëmijë janë raportuar të zhdukur në polici nga nëna e tyre në Ferizaj.

Sipas raportit të policisë, të dy djemtë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet më për vendndodhjen e tyre.

“Rasti po vazhdon të hetohet”, ka bërë të ditur policia.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion: Jemi të Kosovës, nuk i kemi shkelur ligjet e Kosovës, shpifësit do të përballen me ligjin

Të tjera