Rozë

Era ja hap fustanin me shumë se ç’duhet Mihrijes, burri që shfaqet pas saj habitë me shikimin

Autori: Gazeta inFokus 16:10 | 18 May 2021

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

E veshur me fustan provokues, era bën që fustani i saj të zbulon me shumë nga turpi i saj se ç’duhet.

E një person mbrapa saj duket se është habitur nga bukuria e këngëtares, i cili nuk ia ndan sytë këngëtares.

Shikimi i këtij burri mund ta bëj pak xheloz edhe Naim Abazin.

Të tjera