Rozë

Eduardi i “Përputhen” e paska babain bodybuilder

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 13 October 2021

Eduard Kuçi, i njohur më mirë si Edi i “Përputhen”, mungoj për pak në shou për shkak të vizites në familje.

Arsyeja kryesore e shkëputjes ishte lindja e nipit, të cilin ai donte ta shihte patjetër nga afër.

Dukagjinasi që dikur është marrë me rep muzikë dhe tani kërkon nuse në “Përputhen”, ka mjaftë mbështetje nga babai, të cilin e ka si shok, shkruan “Kosovarja”.

I ati i Edit, që gjjthashtu jeton larg Kosovës, merret me fitnes, madje duket tamam si bodybuilder.

Të tjera