Rozë

Edhe Robert Berisha pjesë e “Big Brother Vip”?!

Autori: Gazeta inFokus 19:00 | 19 September 2021

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit.

Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja Arbana Osmani, në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, do zbulohen pak nga pak edhe konkurrentët.

Ndërsa shumë emra janë përfolur deri më tani si banorë të mundshëm të këtij formati “VIP”.

Së fundmi në media rozë është përfolur edhe emri i këngëtarit kosovar, Robert Berishës dhe Alberije Hadergjonajt./Lajmi.net

Të tjera