Rozë

Dy prezantueset seksi të televizionit britanik, pranojnë se kanë pasur marrëdhënie seksuale (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:28 | 31 May 2017

Marnie Simpson ka pranuar të ketë kryer marrëdhënie seksuale me Chloe Ferry.

Zeshkanja mahnitëse bëri një intervistë për The Sun Online ku ajo përmendi se po i afrohej Chloe Ferryt në librin e saj të ri “Stripped Bare”, transmeton lajmi.net.

Çifti është parë më parë duke puthur dhe, Marnie lë të kuptohet se marrëdhënia e tyre kishte shkuar shumë mirë.

Marnie Sampson dhe Chloe Ferry janë prezantuese në një telivizion britanik.

Të tjera