Rozë

Dy herë shënjestër e grabitësve, Beyonces i vjedhin fustanin e famshëm me diamant

Autori: Gazeta inFokus 13:10 | 01 April 2021

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce, ka qenë dy herë në shënjestër të grabitësve këtë muaj, të cilët hynë në një depo ku ajo mban gjërat e saj me vlerë.

TMZ shkruan se tre depo në Los Angeles, të cilat diva e muzikë mori me qira, u vodhën dy herë këtë muaj, gjë që rezultoi në grabitjen e sendeve me vlerë mbi një milion dollarë.

Nga ana tjetër, departamenti i policisë në Los Angelos u tha gazetarëve se hajdutët shpëtuan me sende me vlerë që u përkisnin më shumë fituesve të Grammy, duke përfshirë çanta, këpucë dhe veshje shumë të shtrenjta.

Ata gjithashtu morën lodra dhe fotografi të një prej stilistëve të saj. Midis artikujve është fustani i famshëm diamant, të cilin Beyonce e veshi në Grammy Awards.

Të tjera