Rozë

Datëlindja e Gjikos, ky është urimi i veçantë i Elitës

Autori: Ermirë Berisha 16:53 | 04 January 2022

Rep-artisti kosovar, Gjiko, dje (e hënë) ka festuar datëlindjen e tij, shkruan Gazeta inFokus.

Asdren Gjikolli i njohur për publikun si Gjiko për datëlindjen e 30-të pranoi urime të shumta nga fansat e tij.

E nuk kishte si të mungonte një urim i veçantë i bashkëshortes së tij, Elita Rudi.

Ajo përmes një fotografie në rrjetin social Instagram e ka uruar në këtë mënyrë Gjikon.

“Ti je qielli imë në tokë. Gëzuar ditëlindjen. Të dua përgjithmonë”, ka shkruaj Elita.
Gjiko dhe Elita janë prindër të dy fëmijëve, Zërit dhe Botës./Gazeta inFokus/

Të tjera