Rozë

Dafina dhe Noizy do e presin bashkë Vitin e Ri?

Autori: Gazeta inFokus 18:55 | 28 December 2021

Edhe pse raporti mes tyre nuk ka qenë në nivel, herë pas here ka pas ulje e ngritje, tani dyshja konfirmuan se mes tyre gjithçka është në rregull.

Distancimi mes tyre ngjalli dyshime tek publiku pasi që nuk kishin deklaruar ndonjë arsyje specifike, shkruan GazetaBlic.

Vitin e kaluar reperi nga Shqipëria, kishte thënë:”Po të më pyesësh se përse jam distancu me Dafinën, nuk di të them sepse jemi pak të çuditshëm dhe faji mbetet përherë kopil. Fajin se ka asnjëri. Me Ledrin mirë, me Dafinën mirë, jemi në paqe. Nuk jemi follow, por kur dikush të bëhet halë në sy më mirë mos ta kem follow”. Dyshja edhe pse nuk e kan follow njëri-tjetrin në rrjetet sociale, natën e vitit të ri siç duket do ta presin së bashku.

Lajmi është konfirmuar në rrjete sociale nga menaxheri Xhani Demika i cili ka ndarë posterin e eventit.

Të tjera