Rozë

Ç’po kurdisin sërish Noizy dhe Loredana?

Autori: Gazeta inFokus 17:31 | 04 August 2022

Loredana dhe Noizy publikuan bashkëpunimin e tyre të parë” Heart Attack” dhe ishte një sukses i vërtetë.

Pas këtij bashkëpunimi u aludua për një lidhje mes artistëve, megjithatë Noizy e ka mohuar.

Por dyshja nuk e lë bashkëpunimin në vetëm një këngë., Sipas “Prive”, reperja do të jetë pjesë e klipit të ri të Noizy-t.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një këngë apo Loredana do të jetë thjesht protagoniste në klipin e Noizy-t.

Të tjera