Rozë

Bleona Qereti nuk ka të ndalur, provokon me ‘zogun’

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 12 April 2021

Këngëtarja dhe aktorja e dashur Bleona Qeret, njihet si një ndër femrat më të ‘zjarrta’ të vendit tonë.

Ajo padyshim se merr vëmendje me çdo dalje të saj në publik, shkruan infokosova.

Nganjëherë ia tepron edhe duke treguar më shumë se ç’duhet.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram, tek sa ka ‘ngucur’ me të brendshmet e vogla, ku për pak të i zbulohej ‘zogu’ komplet.

Të tjera