Rozë

Bella Hadid tejet e dashuruar, ndan puthje pasionante me të dashurin e saj të ri

Autori: Gazeta inFokus 10:00 | 10 July 2021

Modelja dukej shumë e dashuruar ndërsa ajo dhe i dashuri i saj i ri Marc Kalman u puthën me pasion gjatë një dalje përgjatë Rivierës Franceze të premten.

Modelja, 24 vjeç, dhe drejtori artistik u relaksuan në një gomone me miqtë ndërsa po largoheshin nga hoteli i tyre në Antibes, France.

Në gjirin e romancës së tyre, Marc u pa duke mbështjellur krahët rreth belit ndërsa ata ndanin një puthje teksa ishin ulur së bashku në anije.

Çifti i lumtur doli në gomone së bashku me një grup miqsh dhe u shfaqën rehat ndërsa ishin pranë tyre.

Bella, u pa duke parë me dashuri në sytë e Marc dhe duke i përkëdhelur fytyrën ndërsa ishte ulur në krahët e tij, dhe çifti më pas u puthën me pasion ndërsa u larguan rreth vendndodhjes së tyre.

Ajo vendosi një dukje elegante me një bluzë shumëngjyrëshe që përqafonte një palë xhinse.

Flokët e saj u modeluan në flokë gjysmë të kthyera, dhe ajo shtoi një prekje vezulluese të dukjes duke u aksesuar me një palë vathë të mëdhenj prej ari.

Modelja e bëri zyrtare lidhjen me të dashurin e ri Marc në Instagram të enjten kur ndau një çast të puthjeve të tyre ndërsa ishte në Kanë.

Duke iu referuar kohës së saj me Marc dhe duke qenë në Festivalin e Filmit, ajo shkroi në mbishkrimin e postimit: ‘Koha e jetës sime. Të shëndetshëm, duke punuar dhe të dashur.’

Duke folur për E! rreth Bella dhe Marc menjëherë pas fotos së saj, një burim tha: “Ata janë përpjekur ta mbajnë jashtëzakonisht lidhjen private. Tani që ata janë bërë më serioz ajo ka qenë e ngazëllyer kur është parë me të. Ajo është vërtet kaq e lumtur tani”.

Të tjera