Rozë

Arta Elezaj provokon pak me foton e fundit, shfaqet në bikini para pasqyrës

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 04 July 2021

Ajo është bërë e njohur për publikun nga seriali vendor “O sa mirë” dhe që atëherë ka marrë gjithë vëmendjen.

Bëhet fjalë për aktoren nga Klina, Arta Elezaj, e cila mori famën e madhe me rolin e ‘Xhakartës’.

E njëjta në rrjete sociale ka mbledhur mbi 200 mijë ndjekës, gjersa vazhdon të sjellë imazhe e video të ndryshme duke mos munguar as me poza provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, derisa ka vënë në pah linjat e bujshme trupore të cilave njëherësh i kushton kujdes të madh me ushtrime në palestër.

Me bikini, Arta ka pozuar para pasqyrës, ku ka shfaqur linjat trupore.

Fiziku i saj ka bërë që të komentohet në masë të madhe nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Arta momentalisht nuk është aktive me ndonjë projekt të ri.

Të tjera