Rozë

Ariana e kombinon grimin me veshje

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 20 May 2020

Ariana Fejzullahu është një nga nuset e estradës më të përfolura nga mediet rozë.

Duke qenë edhe blogere e njohur, tashmë ka arritur të marrë famë të madhe duke qenë e njohur nga publiku shqiptar

Ditët e izolimit ajo bashkë me familjen i kaloj në Brezovicë duke ndarë momente të bukura nga ambienti i tyre përrallor.

Në fazën e dytë të lirimit të masave nga ministria, edhe blogerja i shfrytëzoj duke ‘investuar’ më shumë tek vetja.

Në një imazh të publikuar nga një sallon bukurie, duke u kombinuar si gjithmonë me grim e veshje unike Ariana duket e veçantë dhe bombastike.

Të tjera