Rozë

Arbenita ndan momentin e zjarrtë nga shtrati

Autori: Gazeta inFokus 18:17 | 08 June 2022

Arbenita Ismajli shumë herë qëndron në krye të medieve rozë.

t

Ajo për ndjekësit e saj nuk ndalet duke pozuar në mënyra të ndryshme, ku gjithmonë duket tërheqëse, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh që ka publikuar së fundmi, ajo shihet në krevatin e saj duke pozuar me një stil perfekt dhe si çdo herë duket e zjarrtë.

Edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të duket modele.

Të tjera