Rozë

Arbenita ndan momente intime me Feron

Autori: Gazeta inFokus 20:59 | 08 May 2022

Arbenita Ismajli dhe Fero janë ndër çiftet më të komentuata të showbizit shqiptar.

Paraqitjet e tyre shpeshherë janë ato që marrin vëmendje të madhe mediatike

Së fundmi, vajza e tyre Nina, festoi ditëlindjen e saj të parē, ku Arbenita u kujdes të sillte imazhe nga kjo festë, por nuk munguan as fotot intime me njëri tjetrin.

Arbenita ishte ulur në prehrin e Feros, ku dukeshin mjaftë të afërt me njëri tjetrin. Nuk hezituan që këto imazhe ti ndanin me ndjekësit e tyre.

Të tjera