Rozë

Anxhela Peristeri zbulon … jo vetëm klipin e këngës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:48 | 03 March 2021

Anxhela Peristeri publikoi versionin zyrtar të këngës saj “Karma”, me të cilën fitoi festivalin në RTSH dhe do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Në videoklip, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të bardhë me dekolte të hapur.

Fustani kishte një të çarë deri në bel, ndërsa ajo në klip ecte e zbathur në rrugë.

Një detaj që binte në sy dhe tërhoqi vëmendjën është se Anxhela Peristeri dukej se nuk kishte veshur të brendshme.

Madje në pjesën e çarë të fustanin i zbulohen pjesët intime, megjithatë këngëtarja ia ka dalë të tërheqë menjëherë vëmendjen për këtë fakt, ndërsa ajo po përgatitet seriozisht për të përfaqësuar sa më denjësisht Shqipërinë në Eurovizion.

Të tjera