Kupa e Botës 2022

Zvicra – Kameruni, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 24 November 2022

Zvicra do të përballet me Kamerunin, në kuadër të ndeshjes së parë në grupin G.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Al Janoub”, me fillim nga ora 11:00.

Nga fillimi do të luajnë dyshja shqiptare, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka.

Formacionet zyrtare:

Të tjera