Kupa e Botës 2022

Ndeshja drejt penalltive, Mbappe kompleton het-trikun dhe barazon sërish rezultatin

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 18 December 2022

Franca ka barazuar sërish rezultatin në finalen ndaj Argjentinës.

Kylian Mbappe ka shënuar në minutën e 118-të për rezultatin 3:3.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera