Kupa e Botës 2022

Çfarë Mbape, shënon dy gola të shpejtë

Autori: Gazeta inFokus 17:49 | 18 December 2022

Franca ka barazuar rezultatin në ndeshjen ndaj Argjentinës.

Të dy golat i shënoi Kylian Mbappe.

Ylli i PSG-së shënoi në minutat e 80-të dhe 82-të.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera