Fun & Video

VIDEO/ Vajza ruse “thyen në mes” djemtë muskulozë

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 22 July 2021

A mundet një femër të mposhtë meshkujt në mundjen e krahut?

Kjo video tregon gjithçka.

Në videon më poshtë është Irina Gladkaya, një ruse dhe mposht me radhë çdo rival që i del përpara ne Muscle Miami Beach.

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin por sekreti është se Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut.

Të tjera