Uncategorized

Vdes 13 vjeçari në pusetë në Ferizaj (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:40 | 27 April 2017

Pas shumë orë kërkime nga familjarët, Fatlind Matoshi nga fshati Greme e Ferizajt u gjet i vdekur në pusetë.

Trupi i pajetë i 13 vjeçarit u gjet rreth orës 22:30 të mbrëmjes së mërkurës.

Se si ndodhi vdekja e tij, ende nuk dihet, pasi që ai ishte duke i ruajtur bagëtitë e familjes në kullosa.

-Advertisement-

E Policia me të marrë njoftimin për rastin doli në vendin e ngjarjes, e tashmë edhe po i bën hetimet e nevojshme.

Varrimi i 13 vjeçarit u bë të enjten në fshatin Greme.

Kronikë nga Merita NeziriAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera