Rozë

U raportua se Blero është ndarë nga Afrona, ky është “reagimi” i tij

Autori: Gazeta inFokus 22:13 | 19 May 2022

Sot në media u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.

Këto dyshime i ngritji fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Ndërsa Blero së fundi publikoj një InstaStory ku shfaqej bashkë më miqtë e tij.

Të tjera