Lajme

Black Friday ne Artmotion

Autori: Gazeta inFokus 12:30 | 22 November 2023

Ofertë speciale për Black Friday; merre pakon Premium Plus nga Artmotion për vetëm 24.99 EUR nga 29.99 EUR.

Pakoja më e mirë në treg, Premium Plus pako e cila përmban më shumë se 310 kanale, mbi 40 kanale te sportit, si dhe tani me dy kanale të Big Brother VIP Kosova, filma dhe kanale të platformës TRING, zbret cmimin nga 29.99 EUR në 24.99 EUR në muaj. Me këtë ofertë ekskluzive për Black Friday, ju merrni jo vetëm me cmim të zbritur, por ofertës i shtohet edhe aplikacioni mobil me mbi 200 kanale si dhe dy kanalet Big Brother VIP Kosova, e për më shume, edhe aplikacioni VOD me një katalog t ë gjërë te filmave, serialeve dhe dokumentarëve që mund ti shikoni kurdo dhe kudo.

Oferta është e limituar në kohë, dhe skadon shumë shpejt. Prandaj, mos humbisni kohë dhe këtë mundësi të shkëlqyeshme për tu bërë pjesë e familjes së madhe të Artmotion, duke marrë për famijen tënde Pakon Premium Plus.

-Advertisement-

Për tu pajisur me pakon Premium Plus, dhe për të përfituar zbritjen e madhe për Black Friday, vizito pikat e shitjes Artmotion si dhe telefononi në 080020600.

Falëminderit që zgjodhët Artmotion.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera