Rozë

Tuna: Vazhdoj tē mbetem “ zogu” më i mirë prej krejtve

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 22 May 2020

Tuna Sejdi është treguar mjaft aktive në rrjete sociale këtë periudhë pandemie.

Këngëtarja është kthyer pas në kohë përmes një postimi të bërë në Instagram.

Tuna ka publikuar një fotografi të vitit 2015, ku shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të zezë.

Në muzikë, këngëtarja nuk është dhe shumë aktive me projekteve të reja muzikore.“Chonga” mban titullin kënga e saj e fundit, e lansuar një vit më parë dhe deri tani numëron afër katër milion klikime.

Të tjera