Rozë

Trixa nis ditën duke i dhuruar puthje të nxehta Donaldit

Autori: Gazeta inFokus 16:26 | 27 December 2021

Beatrix dhe Donaldi janë dyshja më e komentuar në shtëpinë e Big Brother.

Ditën e sotme Trixa u kujdes që të ledhatoj Donaldin ende pa i hapur sytë.

Ajo shkoi tek krevati teksa shfaqet duke e puthur dhe përqafuar, shkruan Indeksonline.

Edhe pse ishte e veshur me fustan të shkurtër, ajo ‘rrezikoi’ t’i afrohej dhe ta puthte atë.

Të tjera