Rozë

Tayna uron festën nga ky vend i bukur

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 02 May 2022

Tayna është një prej artisteve më të kujsesshme në raport me adhuruesit e saj , ajo ka uruar festën e Fiter Bajramit.

Ajo nuk ndodhet momentalisht në Kosovë, por po qëndron në Itali, shkruan”Kosovarja”.

Nga atje, përmes një postimi në Istagram, ka shpërnarë një fotografi dhe ka bërë një mbishkrim.

“Urime festa krejtve”- ka shkruar Tayna për festën e Fiter Bajramit.

Të tjera