Rozë

Sindi e pranon se do ta xhelozonte Muratin nëse do të dilte me Sarën

Autori: Gazeta inFokus 23:23 | 23 February 2021

Këtë javë Sindi ishte vajza që duhej të zgjedhte një djalë për takimin katër minutësh.

Ajo zgjodhi pikërisht Muratin, për të cilin ka shprehur hapur një pëlqim.

Javën e kaluar ishte Murati ai i cili i bëri një refuzim Sarës, pasi emrin e tij e përmendi vetëm ne rastin kur nuk kishte me kë të dilte.

E në këtë pjesë, duket se është bërë xheloze Sindi pasi edhe Murati kishte shprehur një pëlqim për të.

Sindi: Kam parë që refuzove dhe takimin me Sarën?

Murati: E refuzova se më zgjodhi pas 3-4 e ku e di sa njerëzve.

Sindi: Nëse do të zgjidhje të parin, do e pranoje?

Murati
: Po. Më tha pas dy emrave, prandaj e refuzove.

Sindi: Po Sara të pëlqen?

Murati: Po, e bukur si pamje.

Sindi: Po mirë më shiko mua se po flet me mua.

Murati: Domethënë do dilje?

Sindi: Po.

Murati: Do mërziteshe ti?

Sindi: Nuk do më vinte dhe aq mirë.

Të tjera