Rozë

Si reagon Dafina Zeqiri kur i thonë se i dashuri po e tradhëton?

Autori: Gazeta inFokus 21:38 | 08 June 2022

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë në maje të top listave me thuajse secilën këngë që sjell në treg.

Po kështu ajo komentohet shumë për bukurinë dhe linjat trupore, e në veçanti për lidhjen e saj të dashurisë të kahershme me DJ Geek, shkruan Kosovarja.

Dafina shpesh herë publikon foto dhe video interesante me të dashurin. Po kështu ndodhi edhe me këtë video në Tik Tok, e cila do t’ju bëjë të qeshni kur do ta shihni reagimin e saj, se i dashuri po e tradhëton.

Të tjera